KONST / Litografier / Färglitografi 11543644
nr 1154 3644
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Landskapsmotiv, signerad och numrerad 201/385, motivet: 36x48
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 januari 2018
kl 18:35:34
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson